Kontaktuppgifter

Handelsvägen 8

370 24 Nättraby

0455-38 31 10

Info@esib.se

www.esib.se

PERSONALEN

Partner

Martin Nordström

Telefon: 0455-38 31 11

Mail: Martin@esib.se

Ulrika Hjalmarsson

Telefon: 0455-38 31 16

Mail: Ulrika@esib.se

Partner

Christian Andersson

Telefon: 0455-38 31 12

Mail: Christian@esib.se

Jonna Stenberg

Telefon: 0455-38 31 15

Mail: Jonna@esib.se

 

Partner

Jonny Olsson

Telefon: 0455-38 31 13

Mail: Jonny@esib.se

Angelica Petersson

Telefon: 0455-383117

Mail: Angelica@esib.se

FÖRETAGET

Företagets information

Ekonomiservice i Blekinge AB erbjuder tjänster och stöd inom ekonomi och redovisning. Vi har tillsammans mångårig erfarenhet av företagsekonomiska och även privatekonomiska frågor och problem, och då främst inom bokföring, bokslut, årsredovisning, skatt, deklarationer och rådgivning för att nämna några områden. Klicka på de olika tjänsterna under ”Våra tjänster” för att få veta mer om vad vi kan erbjuda för tjänster och stöd.


Personalen information

Vi som jobbar här är Martin, Jonny, Christian, Jonna, Ulrika och Angelica.


Kontakta ESIB

Telefon: 0455-38 31 10

 e-post:    info@esib.se

Copyright © All Rights Reserved to Ekonomiservice i Blekinge AB

Webdesign Rudvi Production